*** Hotel Alster ubytovanie Jevicko

Hotel Jevicko Alster

Ubytovanie Hotel Alster Jevíčko : Rodinný hotel Alster leží v centre východočeského mesta Jevíčko a ponúka svojim hosťom ubytovanie aj príjemné posedenie v reštaurácii s terasou.

Hotel Alster Jevíčko ubytovanie :
Celková kapacita je 25 postelí v 9 izbách. Možnosť prístelky. K ubytovaniu v hoteli Alster slúži jedno až štvorlôžkové izby a apartmány s vírivou masážnou vaňou. Všetky izby sú vybavené kúpeľňou, WC a TV so satelitným príjmom.

Jevíčko hotel ubytovanie Alster reštaurácia :
Súčasťou hotela je aj reštaurácia s 36 miestami, ktorá ponúka príjemné posedenie, prívetivý personál a výbornú kuchyňu. V letnom období je hosťom k dispozícii krásna letná terasa.

Alster ubytovanie hotel Jevíčko služby :
Hotel Alster ponúka vhodné priestory na usporiadanie rodinných osláv, triednych srazov, svadieb, smútočných hostín, promocií, firemných akcií, atď. Ideálne podmienky dopĺňa letná terasa s možnosťou vlastného grilovania. Parkovisko pri hoteli je pre hostí zdarma.

Hotel ubytovanie Jevíčko Alster mesto :
Jevíčko leží v juhovýchodnom výbežku Pardubického kraja. Slovanská obec z 12. storočia r.1258 bola povýšená kráľom Přemyslom Otakarom II. na kráľovské mesto. Centrum mesta tvorí štvorcové námestie, z ktorého vybiehajú cesty do štyroch svetových strán a po obvode je uzatvárajú okružné ulice. Historické jadro mesta je mestskou pamiatkovou zónou. Historicky cenné sú mestské hradby - zvyšky gotického opevnenia. Súčasne s hradbami bola postavená Mestská veža.

Dovolenka Jevíčko hotel Alster aktivity :
Okolie mesta poskytuje príležitosť pre pešiu turistiku či cykloturistiku. Značené cyklotrasy s dĺžkou presahujúcou 200 km sú vedené zaujímavými miestami aj pokojnými údoliami, obklopenými hlbokými lesmi. Športové vyžitie poskytnú tenisové kurty, prírodná nádrž Smolný alebo jazdecký klub Osada Lípa. Neďaleko sa nachádza známy rozprávkový hrad Bouzov. V okolí jaskyne. Aquapark s vyhrievanou vodou v Moravskej Trebovej s množstvom atrakcií. Technická zaujímavosť - úzkorozchodná železnica v Mladejove na Morave. V mestečku Trnávka si prezrite zrúcaniny hradu Cimburk. Región sa stal turistmi vyhľadávaným a navštevovaným miestom.
Hotel Jevicko Alster - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Jevicko Alster - hotel má reštauráciuHotel Jevicko Alster - k dispozícii letná terasaHotel Jevicko Alster - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Jevicko Alster - akceptuje creditné karty VISAHotel Jevicko Alster - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Jevicko Alster - akceptuje creditné karty JCBHotel Jevicko Alster - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Jevicko Alster - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Jevicko Alster - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Jevicko Alster - Izby s vlastnou toaletouHotel Jevicko Alster - Iybz sú vybavené televízorom
Odporúčajte tyto stránky:
 
Hotel Alster ubytovanie Jevicko Aktuálne počasie: skoro zataženo
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 7 °C Nočná tepl.: -1 °C Vietor: 5 m/s